Ότι ξέρατε για τον Άμλετ μέχρι σήμερα, ξεχάστε το! Ή μάλλον ελάτε να δούμε μια άλλη οπτική του γνωστού έργου του Σαίξπηρ – που φέτος γιορτάζουμε τα 400 χρόνια από το θάνατό του. Την Παρασκευή 8 & Σάββατο 9 Ιουλίου στο Δημοτικό Θέατρο Περάματος Μίκης Θεοδωράκης η Θεατρική Ομάδα του Στέλιου Καλαθά “ΠεραματιΖΩμαστε” ανεβάζει μια ξεχωριστή παράσταση με πολύ γέλιο, έρωτα, ίντριγκα και φυσικά με πολύ… σαντιγί!
![](http://www.iart.gr/wp-content/uploads/2016/07/amlet_tourta.jpg)