Θυμάστε την ταινία “η ψυχή στο στόμα”, η οποία κυκλοφόρησε το 2006; Σημαντική στο είδος της προσπαθεί να αφυπνίσει με λεκτική βία και συμμετείχε στο φεστιβάλ Καννών και σε αρκετά άλλα σε όλο τον κόσμο. Η σκηνή που ο Τάκης έχει μπλέξει με τους τοκογλύφους που τον βρίζουν όλη την ώρα είναι πλέον κλασσική . Ένας μικρός θεούλης λοιπόν κάθισε και μέτρησε πόσες φορές ακούστηκαν μπινελίκια και κυρίως η λέξη “μαλάκας” σε αυτή τη σκηνή…
![](http://www.iart.gr/wp-content/uploads/2017/01/gfghgh.jpg)